Opalanie natryskowe – czym jest

 

Opalanie natryskowe staje się z roku na rok coraz popularniejszą metodą na uzyskanie nie tylko pięknej, ale też zdrowej opalenizny. Dlatego też razem z www.sunfxpolska.pl postaramy się przedstawić, jakie korzyści może ono nam przynieść.

 

 

O jakich korzyściach opalania natryskowego nie można zapomnieć?

Z racji, iż opalanie natryskowe wiąże się jedynie z wprowadzeniem na nasze ciało pewnego preparatu, nie musimy obawiać się o żadne efekty uboczne. W końcu cały proces jest prosty i naturalny. Zdecydowana większość osób wyróżnia następujące zalety, które wynikają z opalania natryskowego:

* dbamy nie tylko o wygląd skóry, ale też o jej kondycję — wszystko za sprawą właściwości mgiełki, która nawilża naszą skórę i do tego pozwala wchłaniać się przeróżnym substancją odżywczym. Zatem działa zupełnie odwrotnie od solarium i opalania na plaży, gdyż nie wysusza skóry i tym samym nie powoduje, że ona się starzenie.
* cena jest dostosowana do naszych możliwości — oczywiście tego typu opalenizna wiąże się z pewnymi kosztami, jednak nie są one zbyt duże w stosunku do otrzymanego efektu. Zazwyczaj jest to koszt rzędu 120 zł, choć wiele zależy od firmy, którą wybierzemy.
* aplikacja zajmuje jedyne 10 minut, gdzie dodatkowe 5 minut trzeba poświęcić na wchłonięcie preparatu,
* nie ma sposobu na bardziej równomierną opaleniznę, dlatego też wreszcie możemy pożegnać się z brzydkimi plamami.