Ślub plenerowy

Śluby plenerowe stają się coraz popularniejsze. Według mnie to całkiem ciekawe rozwiązanie, które z pewnością może uczynić zarówno ślub jak i wesele niezapomnianym i wyjątkowym. Ponadto jeżeli np. zdecydujesz się zorganizować wesele w Bielsku w parkhotellyson.pl/wesele-sala-weselna-Wadowice-Bielsko-6.html , to ślub możesz zorganizować nieopodal tego hotelu, a wtedy dojście do sali weselnej będzie proste i szybkie.

Wesele w Bielsku.

Czy warto?

 

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Tak naprawdę na nie musi odpowiedzieć sobie każdy sam. Koszty związane ze ślubem plenerowym, mogą być zarówno niższe jak i wyższe w porównaniu z klasycznym rozwiązaniem. Dlatego warto zastanowić się dlaczego samemu chce się wziąć taki rodzaj ślubu.

 

  • Jego zaletą jest to, że łatwiej jest go zgrać z weselem. Przykładowo w okolicach Bielska działa wcześniej wspomniany hotel. Jego okolice są ładne i to idealne miejsce zarówno na ślub jak i wesele. Bielsko natomiast jako miasto nie nadaje się samo w sobie na ślub plenerowy.
  • Generalnie śluby plenerowe są świetne dla osób, które lubią naturę. Ciekawym pomysłem może być przeniesienie części wesela na dwór.
  • Organizując ślub plenerowy nie ma też problemów z transportem pomiędzy kościołem, a salą weselną. Z reguły to tylko chwila spaceru.

 

Osobiście nie dziwie się, że ten rodzaj ceremonii jest tak bardzo popularny. W ten sposób można się wyróżnić, a przy okazji organizacja wesela jest znacznie prostsza. Jest to rozwiązanie przyjemniejsze zarówno dla pary młodej jak i gości. Jedyną wadą jest pogoda, ponieważ jeżeli ona nie dopisze, to ślub może nie pozostawić przyjemnych wspomnień.