Tani ślub. Suknie ślubne, za które nie musisz przepłacać

 

Czy ślub musi kosztować majątek? Coraz więcej osób udowadnia, że można przeżyć ten piękny dzień bez zbędnych kosztów, by nie zaczynać wspólnego szycia od kredytu. Doradczynie ślubne pracujące w Cloo mówią, że coraz więcej kobiet nie chce wydawać kilku tysięcy na sukienkę do założenia raz. Na szczęśćcie suknie ślubne można sobie zorganizować znacznie taniej. Jak? Oto kilka sposobów.

 

 

Suknie ślubne z wypożyczalni kosztują ułamek tego ile trzeba płacić, by mieć taki strój na własność. Minus to konieczność martwienia się, by sukienki nie zaplamić i nie podrzeć, bo to oznacza utratę kaucji.
Suknie ślubne z sieciówki to nowy trend. Na czym polega? Zamiast iść do salonu ślubnego kobiety sprawdzają ofertę sukienek w sieciówkach – letnia biała sukienka za 200 zł może okazać się idealnym strojem na ślub. Ostatnio prostota jest w cenie!

Suknie ślubne od młodych projektantów są nieco droższe, ale wciąż znacznie tańsze niż oferta znanych marek.
Suknie ślubne od młodych projektantów są nieco droższe.

Suknie ślubne od młodych projektantów są nieco droższe, ale wciąż znacznie tańsze niż oferta znanych marek i dużych salonów ślubnych.
Warto pamiętać, że to nie cena się liczy. Jeśli wybierzesz sukienkę gustowną, dopasowaną do urody i sylwetki to będziesz w niej wyglądać rewelacyjnie bez względu na to, gdzie i za ile kupiłaś swoją ślubną kreację.